Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Fabbygo SB-102 White

990ден

Шејкер

Не е на залиха

SKU: 5605645294378 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 100 W
2 брзини
Пластична чаша: 450 мл
Боја: Бела

Дополнителни информации

Производител

Fabbygo

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.