Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

F-2237

390ден

Ѕиден држач за ТВ

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8681457037317 Категории: ,

Опис

Тип на држач: фиксен
Погоден за повеќето 22″ – 37″ телевизори
Максимална тежина: 30 кг.
Едноставно монтирање
Безбедна употреба со систем за заклучување
Боја: Црна
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Redline

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.