-23%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Bluetooth Stereo слушалки

990ден

Bluetooth stereo слушалки со микрофон

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4260400860604 Категории: ,

Опис

Bluetooth: V5.0
Моќност: 0.35W
Импеданца: 16Ω максимум
Дијаметар: 10mm звучници
Растојание: До 10m
Интегриран микрофон
Вистински HD звук
Одличен бас
Удобно вклопување
Издржливи и отпорни на пот

Дополнителни информации

Производител

Golden Interstar

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.