Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

AB Pulse 4K

11.100ден

4K сателитски приемник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Processor: Quad core, 15 000 DMIPS
Flash: 8GB EMMC
RAM: 2GB DDR4
Tuner: 1x DVB-S2X + 1x Plug & Play
Video decoding: 4K x 2K@60 10-bit decoding HDR/HDR10 and HLG
Transcoding: Multi Transcoding & Multiroom Support
HDD: Slot for 2.5 hdd, max. 15 mm
Display: LED 7-segment
Card Reader
CI Slot: 2x
USB: 2x
RJ45
Micro SD Card slot
IR Extender
SPDIF

Дополнителни информации

Производител

AB-COM

Резолуција

Ultra HD

Тип на приемник

Сателитски

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.