Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

AB LNB Quad Red Edition

1.230ден

LNB

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8588005998925 Категории: ,

Опис

Број на излези: 4
Влезен опсег на фреквенција: 10.7~11.7  GHz / 11.7~12.75 GHz
Излезен опсег на фреквенција: 950 – 1950 MHz / 1100 – 2150 MHz
LO фреквенција: 9,75 GHz – 10,6 GHz
Екстремно тивко ниво на бучава: 0,1 dB
Потрошувачка на енергија максимум: 135 mA
Сооднос од IF излезна моќ со RF влезна моќ: 55 – 70 dB
Оперативна температура: – 40°C ~ + 60°C
Излезенa импеданца: 75 Ω
Конекција: F-Тип
Должина на вратот: 37 mm

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.