Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Решо AS Royal OC10 1000W

1.290ден

Електрично решо

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Електрично решо
Моќност: 1000W
Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W
Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W
Контроли за топлина на ринглите
Пилот светлo

Дополнителни информации

Производител

AS Royal

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.