Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Прочистувач на воздух MIRO

4.690ден

Прочистувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310343007679 Категорија:

Опис

Моќност: 21 W
Простор на прoчистување: 16 m2
Капацитет: 130 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm- со сертификати CE,FCC,RoHS
Опремен со тајмер
Заклучување од деца
Сензор за квалитет на воздухот
Ноќно светло
Teжина: 1.9 kg
Димензии: 195 x 213 x 388 mm
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

INVITOP

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.