Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Прочистувач на воздух FILLO

3.950ден

Прочистувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310343007617 Категорија:

Опис

Моќност: 35 W
Простор на прoчистување: 11 m2
Капацитет: 90 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
3 начини на работа
Димензии: 195 x 195 x 403 mm
Teжина: 2.3 kg
Ноќно светло
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

INVITOP

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.