Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Прочистувач на воздух MAX

8.490ден

Прочистувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310343007587 Категорија:

Опис

Моќност: 50 W
Простор на прочистување: 50 m2
Капацитет: 400 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
Поврзување со Wi-Fi
Заклучување од деца
Сензор за квалитет на воздухот
Ноќно светло
Teжина: 4.6 kg
Димензии: 270 x 303 x 497 mm
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

INVITOP

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.