Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Прочистувач на воздух KILO

4.490ден

Прочистувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310343007570 Категорија:

Опис

Моќност: 23 W
Простор на прoчистување: 16 m2
Капацитет: 130 m3/h
Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
Опремен со тајмер
3 начини на работа
Ноќно светло со 7 бои
Teжина: 2 kg
Димензии: 195 x 195 x 388 mm
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

INVITOP

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.