Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Макс НЕ 300 Инокс

1.290ден

Апарат за турско кафе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 800 W
Капацитет на вода: максимум 300 мл
Сад oд не`рѓосувачки челик
Сигурносен систем кој спречува работа без вода
Копче за вклучување/исклучување
Лесен за употреба
Скриен грејач
База со кабел

Дополнителни информации

Производител

MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.