Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Калорифер Senator FH04

690ден

Калорифер

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

2 степени на моќност: 1000W/2000W
Фен / топло / жешко дување
Светло за индикација на моќност
Заштита од прегревање
Термо регулатор
Ултра тивок фен
Вградена рачка за носење

Дополнителни информации

Производител

SENATOR

Moќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.