Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Калорифер Макс КФ 903

1.190ден

Калорифер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311001432 Категорија:

Опис

2 нивоа на моќност: 750 W/1500 W
Керамички грејачи
Прилагодлив термостат
Заштита од прегревање
Индикаторска сијаличка
Сигурносно копче при превртување на уредот

Дополнителни информации

Производител

MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.