Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 290 ден месечно.

Искра ПН 2500 конвектор панел

4.990ден

Електричен панел

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3830042565161 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2500 W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Регулација: Термостат
Самостоен со можност за монтажа на ѕид
Функција за чување на топлината
Термичка заштита
Индикатор за статус
Димензии: (В x Ш x Д) 500 x 940 x 120 mm
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Moќност

2500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.